Слуга народу забезпечить не більше 200 голосів за відставку голови МОЗ. Голоси, яких бракує, "доберуть" в інших фракціях.

 
За відставку голови МОЗ проголосують понад 250 народних депутатів. Такий прогноз озвучив глава фракції Слуга народу Давид Арахамія, повідомляє Інтерфакс-Україна в понеділок, 17 травня.
 
"Мій прогноз, що завтра в залі буде десь 250-270 голосів", - сказав Арахамія на брифінгу в Києві після засідання фракції.
 
Він уточнив, що його фракція дасть за відставку Степанова 200 голосів.
 
Також Арахамія запевнив, що "слуги" одноголосно підтримають кандидатів на посади міністрів.
 
У свою чергу РБК-Ураїна повідомляє, що Слуга народу попередньо схвалила кандидата на посаду міністра розвитку економіки - чинного главу податкової служби Олексія Любченка.
 
Крім того, фракція підтримала кандидатуру керівника Укравтодору Олександра Кубракова на посаду глави Мінінфраструктури.
 
Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій і міністр економіки Ігор Петрашко самі написали заяви на звільнення, а подання про відставку глави МОЗ Максима Степанова подав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
 
Раніше в понеділок стало відомо, що комітет Ради з питань охорони здоров'я не підтримав подання прем'єра про відставку Степанова.
 
Сам Степанов записав відеозвернення, у якому заявив, що не писав ніяких заяв, а подання прем'єра про його відставку пояснив тим, що він занадто активно відстоював інтереси медиків.