До Верховної Ради внесено проект Державного бюджету України на 2022 рік, доопрацьований урядом до другого читання, пише УНН з посиланням на дані на сайті парламенту.

“До парламенту внесено проект Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, підготовлений Кабінетом Міністрів України до другого читання відповідно до Бюджетних висновків Верховної Ради України", - підтвердив представник уряду в парламенті Тараc Мельничук у середу в Telegram.

За даними ж на сайті ВР, 1 грудня парламент отримав доопрацьований проект і наразі його вже направлено на розгляд бюджетного комітету, де він опрацьовується.

Раніше Мельничук вказав, що проект Бюджету-2022 передають у ВР разом з порівняльною таблицею щодо урахування Бюджетних висновків Верховної Ради з вмотивованими поясненнями стосовно неврахованих положень Бюджетних висновків, а також з порівняльною таблицею і поясненнями щодо відмінностей положень і показників такого проекту закону порівняно з редакцією, що подавалася урядом на перше читання.

Завтра, 2 грудня, у парламенті очікується розгляд у другому читанні законопроекту про Державний бюджет на 2022 рік.