Президент Динамо поділився враженнями від матчу його команди у Лізі чемпіонів із Баварією.

Гравці Динамо провели проти Баварії відмінний матч і не заслуговували на поразку, заявив в інтерв'ю клубному каналу киян президент клубу Ігор Суркіс.

За його словами, після гри він зайшов у роздягальню та підтримав футболістів. Сказавши, що вони працюють у правильному напрямку, щоб грати із командами рівня Баварії на рівних.

У той же час, Суркіс висловив подив у зв'язку з рішенням бригади арбітрів не призначати пенальті у ворота мюнхенців за фол на Буяльському.

"Гармаш молодець, він досвідчений футболіст, він знає, що треба робити на футбольному полі. Не можна радіти забитому голу, коли ти програєш. Але ми забили гол - уже добре.

Я вважаю, що команда заслуговувала на сьогодні більшого, бо видно, особливо у другому таймі, грали, фізичних кондицій вистачало. Не давати таких 11-метрових, які були в першому таймі, тоді я не розумію взагалі, які треба давати", - заявив Суркіс.

Нагадаємо, Баварія перемогла Динамо на НСК Олімпійський у Лізі чемпіонів із рахунком 2:1.