Сполучені Штати втрутяться у разі застосування росією ядерної зброї по Україні.
Про це в ефірі ABC News розповів екс-глава ЦРУ Девід Петреус.
Петреус констатував, що зараз російські війська програють на полі бою, на що вказує негайна спроба Кремля анексувати українські території.
Водночас він вважає, що Європа "не зламається у питанні підтримки Україні", навіть якщо ця зима буде важкою через скорочення потоку газу.
Також екс-глава ЦРУ прокоментував загрозу застосування Росією ядерної зброї.
"Все ще може стати гірше для Путіна і Росії. І навіть застосування тактичної ядерної зброї на полі бою нічого не змінить", - сказав він, додавши, що до ядерного шантажу все ж треба ставитися "серйозно".
В такому випадку США та їхні союзники по НАТО "знищать усі звичайні російські сили, які ми зможемо побачити й опізнати на полі бою" в Україні, Криму і Чорному морі.
"Це не залишиться без відповіді. Проте (конфлікт) не розшириться - це не ядерна (зброя) проти ядерної. Ви ж не хочете вступати у ядерну ескалацію. Проте ви повинні показати, що це жодним чином не буде прийнятним", - зазначив Петреус.