Найбільші сховища американської ядерної зброї знаходяться в підземному комплексі в Киртленді.

На озброєнні у США перебуває 1740 вже розгорнутих на стратегічних носіях ядерних боєголовок і ще 2050 боєголовок, які перебувають в резерві і наразі зберігаються на складах. Про це йдеться в дослідженні американських вчених, опублікованому в The Bulletin of the Atomic Scientists 29 квітня.

На міжконтинентальних балістичних ракетах Minuteman III і на балістичних ракетах підводних човнів Trident II D5 - 1,3 тисячі боєголовок, на американських базах у штатах Північна Дакота і Міссурі - 300 і ще 150 зберігаються на базах у країнах ЄС і Туреччини.

Найбільші сховища ядерної зброї в США знаходяться в підземному комплексі в Киртленді, на військово-морській базі підводних човнів атомного ракетного базування Кітсап у штаті Вашингтон і на такій же базі Кінгс-бей у штаті Джорджія.

Також 2,4 тисячі боєголовок вирішили зняти з бойового чергування через те, що вони вже застаріли. Їх мають утилізувати до 2030 року, пишуть автори дослідження.

Наразі кількість ядерної зброї регулюється Договором про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь, також відомий як СНО-3.