З початку повномасштабного вторгнення російських військ до України 24 лютого російська пропаганда стверджувала, що Путін не залишав межі Росії.

Уперше з початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну російський президент Володимир Путін планує здійснити офіційні візити до Таджикистану та Туркменістану. Про це повідомили у програмі Москва. Кремль. Путін на каналі Россия 1.

У повідомленні йдеться про те, що Путін планує вирушити до столиці Таджикистану Душанбе на "великі переговори" з главою цієї держави Емомалі Рахмоном. Зокрема, у лідерів двох країн заплановано розмову та робочий обід.

Потім, за даними державного каналу, Путін має прилетіти до туркменської столиці Ашхабада, щоб взяти участь у "Каспійському саміті".

Після повернення Путіна до Москви у нього запланована зустріч із президентом Індонезії Джоко Відодо. Індонезія наприкінці 2022 року приймає у себе саміт країн-членів G20 (Великої двадцятки), серед яких Росія.

"Зустріч лідерів Росії та Індонезії відбудеться після повернення Путіна із важливої ​​середньоазіатської поїздки", - заявив Зарубін.

Відомо, що американський президент Джо Байден попередив Відодо, що Путіну на саміті в Індонезії не раді, але індонезійський лідер заявив, що Росія вже прийняла його запрошення.