Глава Кремля очікував, що українці зустрінуть його армію з розпростертими обіймами, поділився думкою американський президент.

Правитель Росії Володимир Путін "цілком прорахувався", коли вирішив вторгнутися в Україну. Про це заявив президент США Джо Байден в інтерв'ю CNN, оприлюдненому у вівторок, 11 жовтня.

"Я думаю, він думав, що його зустрінуть із розпростертими обіймами, що це домівка Матері-Росії в Києві, і це місце, де його зустрінуть, і я думаю, що він просто повністю прорахувався", - сказав американський лідер.
 
Також Байден назвав цілі Путіна в Україні "безглуздими".
 
"Ви слухаєте, що він говорить. Якщо ви послухаєте промову, яку він вимовив після того, як приймалося це рішення, то він говорив про всю ідею - він потребував бути лідером Росії, який об'єднує всіх російськомовних. Я маю на увазі, просто я думаю, що це ірраціонально", - зазначив голова Білого дому.
 
При цьому він назвав російського колегу загалом "раціональним гравцем".
 
"Я думаю, що він є раціональним гравцем, який значно прорахувався", - підсумував Байден.
 
Раніше, після масованого обстрілу України з боку РФ, американський лідер заявив, що США покладають на Росію витрати за її агресію, а також мають намір притягнути Путіна до відповідальності за воєнні злочини в Україні.