Українські захисники відпрацювали по озброєнню та техніці окупантів у Херсоні, а також знищили ще один склад боєприпасів ворога в області, повідомили в оперативному командуванні "Південь" ЗСУ у середу, 28 вересня, у Facebook, пише УНН.

"Ракетно-артилерійськими підрозділами Сил оборони виконано 144 вогневих завдання, зокрема із ураження районів зосередження озброєння та техніки в Херсоні, знищення ворожого складу боєприпасів в Новоолександрівській громаді Херсонщини", - повідомили у командуванні.

При цьому вказано, що українськими підрозділами на цьому напрямку продовжуються позиційні бої із покращення та закріплення положення, а також вогневий контроль ворожих об’єктів на тимчасово окупованій території.  Суттєвих змін у стані, складі та положенні противника немає.

"З метою розвідування наших позицій, розташування підрозділів та імовірних напрямків своїх дій, в Бериславському районі ворог спрямував диверсійно-розвідувальну групу з 4 осіб. Стрілецьким боєм ДРГ зупинено", - повідомили в ОК "Південь".

Протягом ночі, як зазначається, на півдні ворог втратив 4 особи в живій силі та 1 військовий автомобіль.

Решта втрат ворога дорозвідується.