Василь Малюк розпочав військову службу в органах державної безпеки у 2001 році. Він має військове звання – бригадний генерал.

 

Президент Володимир Зеленський призначив Василя Малюка виконувачем обов’язків голови Служби безпеки України. Відповідний указ з’явився на сайті глави держави у понеділок, 18 липня.

 

"Першому заступнику голови Служби безпеки України Малюку Василю Васильовичу тимчасово виконувати обов'язки голови Служби безпеки України", – йдеться у документі.

 

Про Василя Малюка відомо, що у 2005 році він здобув вищу юридичну освіту у Національній академії СБУ за спеціальністю Правознавство.

 

З 2001 року розпочав військову службу в органах державної безпеки. За час служби у регіональних управліннях СБУ обіймав посади від оперуповноваженого до заступника начальника управління – начальника відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

 

З 2020 року обіймав посаду начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. Має ряд відомчих відзнак та заохочень. Нагороджений нагрудними знаками СБУ За відвагу та За доблесть. Учасник бойових дій.

 

У березні цього року Зеленський надав йому військове звання – бригадний генерал.