Мер Мелітополя розповів, як окупанти проводять псевдореферендум

Людей змушують голосувати за відсутніх членів сім'ї та сусідів, за евакуйованих із захопленого міста.
 
В окупованому Мелітополі організатори псевдореферендуму через відсутність бажаючих проголосувати почали повторно обходити будинки та квартири, змушуючи мешканців "голосувати" за відсутніх рідних. Про це повідомив мер міста Іван Федоров.
 
"Циркове видовище під назвою "референдум" триває на окупованих територіях. Через катастрофічно низьку явку "виборців" члени окупаційних виборчкомів у Мелітополі розпочали повторний поквартирний та побудинковий обхід", - зазначив він.
 
За словами Федорова, нечисленних жителів міста, які все ж таки відчинили двері самозванцям, змушують голосувати за відсутніх членів родини та сусідів, за евакуйованих із захопленого міста.
 
"Під дулами автоматів і через загрози ворог намагається "намалювати" хоч якусь подобу явки на псевдореферендумі. Проте картинка навіть для ворожих пропагандистів не клеїться - своє ставлення до цієї вистави жителі окупованих територій уже висловили", - заявив мер.
 
Раніше Федоров повідомив, що лише 10% жителів міста погодилися підтримати псевдореферендум через страх можливих тортур.
 
Нагадаємо, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що за день до завершення псевдореферендуму у Маріуполі окупанти заявили про 77% явки.