За право власності на відкритих торгах змагалися троє учасників, які збільшили стартову ціну в 4,4 рази.

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Караванський спиртзавод в Харківській області за 101 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ФДМ у вівторок, 8 червня.

Зазначено, що 7 червня за право власності на відкритих торгах змагалися троє учасників, які збільшили стартову ціну в 4,4 рази зі стартових 23,1 млн грн.

Зазначається, що Караванський спиртзавод був заснований в 1837 році і пройшов чергову модернізацію в 2019 році. Його активи зосереджені в двох селищах на Харківщині: Караван і Барчани.

У ФДМ пояснили, що переможець аукціону повинен підписати протокол про його результати, укласти договір купівлі-продажу і здійснити розрахунок - після цього процес приватизації об'єкта буде вважатися офіційно завершеним.

Якщо переможець аукціону відмовляється підписувати протокол, сплачений ним гарантійний внесок в розмірі 2,3 млн гривень перерахують до держбюджету, а право на підписання протоколу та укладання договору перейде до учасника, який посів друге місце.

Якщо ж і учасник, який посів друге місце, відмовиться від купівлі, то об'єкт буде в найкоротші терміни виставлений на аукціон без зменшення стартової ціни.