Війська РФ продовжують використовувати цивільне населення як "приманку" для українських снайперів, повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющеа", - повідомляє Полиу телеграм-каналі відео Маріуполя, зняте з квадрокоптера. На відео зафіксовано, як окупанти продовжують завдавати хаотичних ударів з артилерії та танків по житловому сектору Лівобережного району.

"При цьому загарбники вчора відкрили доступ цивільним у цю зону для збирання речей із будинків. З урахуванням обов'язкових білих стрічок, якими росіяни позначають себе, окупанти продовжують використовувати цивільне населення як "приманку" для українських снайперів", - зазначає Андрющенко.

Є повідомлення про те, що представник "ДНР" Едуард Басурін заявив про початок штурму Азовсталі та назвав "фейком" інформацію про наявність цивільних осіб на Азовсталі.

"Тобто, зважаючи на все, не буде жодної відповіді на вимоги Верещук відкрити гуманітарний коридор з Азовсталі, а також на пропозицію обміняти Медведчука", - повідомляє Политика страны.