Керівники фракції Слуга народу звернулися до всіх депутатів із окремим проханням забезпечити максимальну явку вже з понеділка, 13 лютого.

Офіс президента та керівництво парламенту просять усіх депутатів, у тому числі і від партії Слуга народу, повернутися до країни якнайшвидше, повідомляє Українська правда з посиланням на джерела в керівництві СН.

12 лютого Офіс президента попросив усіх депутатів від партії Слуга народу, які перебувають за кордоном, повернутися в країну до ночі 14 лютого. За даними УП, станом на ранок за кордоном перебували 37 нардепів, майже половина з яких – "слуги".

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук висловився за безперервний режим роботи парламенту 24/7. Джерела Української правди підтвердили, що Стефанчук відмовляється підписувати нардепам будь-які відрядження за кордон – у тому числі наступного тижня.

Глава ВР окремо звернувся до всіх голів фракцій, щоб вони забезпечили максимальну явку народних обранців на засіданнях парламенту.

Більше того, керівники фракції СН звернулися до всіх депутатів із окремим проханням забезпечити максимальну явку вже з понеділка, 13 лютого. Ті, хто зараз за кордоном, повертаються в Україну, у тому числі, щоб не потрапити під скасування рейсів та бути присутніми на засіданнях ВР.

Закрита нарада, яка мала відбутися у Верховній Раді в неділю, перенесена на понеділок, 14 лютого, на ній головуватиме секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данилов.

"На 16 годину 14 лютого заплановано нараду під головуванням секретаря РНБО щодо оцінки ситуації безпеки навколо і всередині України", - повідомила прес-секретар голови парламенту Марія Дейнеко.

Дейнеко також поінформувала, що до участі у нараді запрошено керівництво парламенту, представників депутатських фракцій та груп, голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності та Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.