Виконавиця обурена тим, що артист тільки зараз зробив заяву проти РФ, при тому, що вона попереджала його ще у 2014 році.

Українська співачка Анастасія Приходько напала на свого колегу та продюсера Потапа. Вона зробила репост новини про заяву репера та його дружини Насті Каменських про те, що вони не виступатимуть у РФ, і обізвала Потапа г*мном. Повідомлення з'явилося у Facebook Приходько.

У коментарях дописувачі співачки поцікавились її позицією.

"Зараз він говорить моїми словами 2014 року. А коли ми з ним перетнулися у Палаці Україна, він мене образив. За що був посланий на х*й. Тоді він бігав і налаштовував усіх проти мене. І дуже негарно відгукувався за мої дії проти Росії. А зараз намагаєшся бути патріотом, забувши про те, як у Кремлі знімав штани! - відповіла Приходько.

Крім того, вона додала, що прощати Потапу не має наміру. Деякі шанувальники артистки нагадали про її минуле. Зокрема, про представлення Росії на Євробаченні у 2013 році.

"Пам'ятається, деякі наші зірки товаришували з рашистами і виставляли це як "досягнення" в їхній культурі. А деякі навіть їздили виступати на Євробаченні від Росії. Перевзуваються зараз всі в польоті", - сказано в коментарі.

Пізніше вона ще раз підтвердила свою позицію щодо Потапа.

"Я говорю гі*но і крапка", - заявила Приходько.

 

 

Анастасія Приходько обізвала ПотапаСкриншот facebook.com/Анастасия Приходько

Потап відреагував на образи Приходько та запропонував "відкласти сварку на потім".

"Шановна Анастасіє Костянтинівно, під час повномасштабної війни з путінською росією всім зрозуміло, що ділити українців на поганих і добрих - це підтримувати саме те, на що сподівається наш з вами, Анастасіє, ворог. Він спить і бачить, як ми всі сварилися і розділилися і втратили силу єдності та міць нашої згуртованості! Нам потрібні всі люди, які допомагають Україні, на будь-яких фронтах! Особливо артисти! І зараз саме час показати, що є тільки одна справа, одна мета - перемога! Після неї у нас буде багато часу говорити один про одного про приємність і неприємність, і тільки тоді це буде доречно", - написав він в Instagram.

Він додав, що українці мають бути разом, тому що ворог насамперед хоче всіх посварити

"Від Монатіка до Полякової, від Калуша до Квартала - ми патріоти, і кожен із нас робить свою справу заради України! Я впевнений у вашій, Анастасіє, любові до своєї нації, до своєї рідної Землі. Тому хочу, щоб усі артисти України були об'єднані так, як наш народ, наша армія, наші волонтери! Вони для нас з вами Героїчний приклад! З великою повагою до всіх наших артистів, продюсерів, режисерів, які щодня створюють шедеври заради наших співвітчизників і наближають перемогу! Слава Україні!" - наголосив артист.