У заблокованому Маріуполі залишаються, за різними оцінками, близько 120 тисяч мирних жителів, а місто продовжують захищати бійці полку Азов та 36-ї бригади морської піхоти, повідомляють у СБУ.

Затриманий Службою безпеки Віктор Медведчук звернувся до президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна з пропозицією обміняти його на захисників та мешканців Маріуполя. Відеозвернення опубліковане Службою безпеки України.

Звертаючись до президентів, Медведчук зазначив, що мешканці та захисники Маріуполя перебувають у заблокованому місті, не маючи безпечного виходу через гуманітарні коридори.

Повідомляється, що у заблокованому Маріуполі залишаються, за різними оцінками, близько 120 тисяч мирних жителів, а місто продовжують захищати бійці полку Азов та 36-ї бригади морської піхоти.

Відомо також, що 16 квітня дружина Віктора Медведчука звернулася до свого кума - президента РФ Володимира Путіна - і закликала його посприяти звільненню її чоловіка. Як повідомляє ТАСС, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков пообіцяв поінформувати, якщо Володимир Путін вирішить відповісти Оксані Марченко щодо її прохання посприяти у звільненні Віктора Медведчука.

Нагадаємо, що СБУ затримала Медведчука 12 квітня. Затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави.