Чистий зведений дохід підприємства зріс більш ніж удвічі. Активи концерну оцінюються в 73,6 млрд грн.

 
У першому півріччі 2021 року підприємства держконцерну Укроборонпром отримали 517,6 мільйона гривень чистого прибутку. Про це йдеться у звіті концерну, який було опубліковано в понеділок, 20 вересня.
 
У документ включено фінансові показники 78 суб'єктів господарювання.
 
"Загальна сума доходів підприємств становить 10,3 млрд грн. За цим показником виконання плану склало 99,5%", - уточнили в концерні.
 
Станом на липень 2021 року активи концерну оцінюються в 73,6 млрд грн. Укроборонпром також має 48,3 млрд грн фінансових зобов'язань.
 
Протягом звітного періоду підприємства концерну Укроборонпром сплатили податків, зборів і інших обов'язкових платежів на суму 1,9 млрд грн, що більше за план на 209 млн грн (виконання на 112,3%).
 
У звіті також ідеться про проблеми підприємств-учасників концерну, які негативно вплинули на формування фінпоказників:
 

  • перенесення термінів виконання чинних контрактів на невизначений термін, що пов'язано із припиненням експортно-імпортних операцій через COVID-19;
  • низька завантаженість виробничих потужностей підприємств державними контрактами і незначним фінансуванням укладених контрактів;
  • незадовільна робота деяких керівників в управлінні державним майном.

 
Негативні фактори призвели до того, що деякі підприємства перейшли на скорочений тиждень роботи.
 
Для покращення ситуації на підприємствах управління Укроборонпрому звільнило п'ять керівників, також одного усунули від виконання обов'язків, ще одному оголошено догану.