Металургійна компанія Ferrexpo в першому півріччі 2021 року отримала прибуток в 661,4 млн доларів, що в 2,6 рази більше показників аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомляє Uaprom.info.

При цьому обсяг виробництва продукції на підприємстві за підсумками перших шести місяців року також зріс. Так, за даними об'єднання підприємств "Укрметалургпром", виплавка сталі компанією Ferrexpo в січні-червні зросла на 7,4% в порівнянні з минулим роком і досягла 10,86 млн тонн, виробництво прокату – 9,63 млн т (+6,6%), трубної продукції – 0,48 млн т (+17,4%).

Як зазначає видання, таку позитивну динаміку забезпечили високі ціни на сталь і металургійну сировину – цього року на піку котирування сягали максимальних значень з 2008 року.

Однак, на думку аналітиків, така цінова динаміка не збережеться в довгостроковій перспективі, адже падіння цін вже почалося, а найближчим часом можна очікувати їхнього подальшого зниження.

При цьому експерти відзначили, що компанії гірничо-металургійного сектора в Україні використовують сприятливий період для накопичення ресурсів і скорочення боргового навантаження.