Перед постачанням газу на європейський ринок Японія спочатку переконається, що палива вистачить на внутрішньому ринку для покриття всіх потреб країни.

Японський уряд заявив про готовність постачати скраплений природний газ до ЄС у разі, якщо почнуться перебої з його забезпеченням через можливе вторгнення РФ в Україну. Про це у середу, 9 лютого, повідомляє Kyodo news із посиланням на джерела в уряді.

За інформацією видання, перед постачанням газу на європейський ринок Японія спочатку переконається, що палива вистачить на внутрішньому ринку для всіх потреб країни.

"Уряд, ймовірно, звернеться до японських компаній, які займаються ЗПГ-бізнесом, з проханням про співпрацю, при цьому він продовжує обговорення обсягів та термінів постачання газу до Європи", - пишуть японські ЗМІ.

Зазначається, що із запитом про розширення допомоги в галузі енергетики до Японії звернулася адміністрація президента США Джо Байдена.

Раніше Японія ухвалила резолюцію на підтримку України. Нижня палата парламенту висловила солідарність з Україною та підтримку її суверенітету та територіальної цілісності.