Голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що обмеження щодо постачання електроенергії триватимуть ще тиждень у Києві та семи областях.

Про це він сказав у ефірі національного телемарафону.

Планові відключення електроенергії ще тиждень відбуватимуться у Києві, Київській, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Харківській, Сумській та Чернігівській областях.

"Цього тижня було пошкодження дуже важливого нашого об'єкту в південно-західній частині України. Ситуація залишається важкою. Втім, ми, як і раніше, працюємо над відновленням пошкоджень. Ми плануємо, що графіки відключень у цих регіонах будуть плановими – якщо не буде подальших руйнувань" , – каже Кудрицький.

Він пояснив, що коли є можливість, "стабільніші регіони" діляться електрикою з найбільшими регіонами споживання – наприклад, Київським чи Харківським енерговузлами.

"Але зараз мережа в цих регіонах отримала значні пошкодження. Про усунення всіх пошкоджень, а ми говоримо про майже 900 ракет і дронів, які були випущені енергооб'єктами, поки не доводиться", - підсумував Кудрицький.