Компанія "Укренерго" заявила, що не створювала спеціальних каналів щодо відключення електроенергії.

У заяві компанії зазначили, що будь-яка подібна інформація – це брехня, мета якої – "підняти людей, які втомилися відключення електроенергії".

В Укренерго додали, що просто не мають можливості створювати подібні ресурси, адже інформацією про відключення електроенергії на певній вулиці чи у певному будинку просто не володіють.

"Графіки планових відключень складають і застосовують обленерго, список яких можна знайти за посиланням. "Укренерго" не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які потрібно знизити споживання", - пояснили у компанії.

Там додали, що вся інформація про запровадження планових чи аварійних відключень публікується на офіційних ресурсах Укренерго, зокрема Facebook та Telegram.

 

"Ряд телеграм-каналів і ботів поширює фейкову інформацію про нібито створений телеграм-канал "Укренерго" для повідомлення про відключення світла. Це чергова брехня. Її мета – розбурхати людей, які втомилися відключеннями електроенергії, які застосовуються як вимушений захід внаслідок пошкодження енергетичної інфраструктури" . Будьте уважні, перевіряйте інформацію, звертайтеся до першоджерел", – зазначили у компанії.