“Київ-Баскет” переміг “Будівельник” в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги України з баскетболу, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Номінальні господарі поєдинку досить швидко захопили ігрову перевагу. У підсумку стартову чверть команда Айнарса Багатскіса виграла з перевагою в 10 очок. На велику перерву дистанція між командами зберіглася.

Ключовою стала суттєва перевага “Київ-Баскета” в реалізації. Лише в стартовій чверті “жовто-чорні” реалізували 4 дальні спроби з восьми, у той же час “будівельники” лише тричі схибили.

Схоже, гості зустрічі не змогли належним чином адаптувати командну гру до відсутності головного бомбардира Джиана Клавелла, який все ще не відновився після травми.

Однак і без лідера результативності гравці “Будівельника” в другій половині змогли повернутися в боротьбу. У команди налагодилася реалізація та пішов дальній кидок. Після восьмого дальнього влучання “Будівельника” у виконанні Близнюка різниця в рахунку в заключній 10-хвилинці скоротилася лише до двох очок. Однак господарі одразу відповіли триочковим влучанням Кеффі. Взагалі “Київ-Баскет” намагався, і загалом йому це вдавалося, результативно відповідати на кожен випад гостей. Тож остаточно переломити ситуацію “будівельники” не змогли. Хоча й намагалися до останнього.

Зокрема триочковий Рендла за 16 секунд до фінальної сирени скоротив відставання до 5 очок. Та результативна атака Гаррета остаточно вгамувала гостей — 91:84.

Відтак “Київ-Баскет” вдруге переміг у сезоні “Будівельник” та виборов 12-ту перемогу в чемпіонаті. У переможців по 17 очок набрали Скапінцев і Кеффі, у суперника 21 бал в активі Алека Брауна. Команди є сусідами по таблиці — друге і треті місця відповідно.