Київський баскетбольний клуб не залишив шансів шведському Норрчепінгу у кваліфікації турніру.

Будівельник упевнено стартував у кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів. У першому раунді відбору кияни розгромили шведський Норрчепінг.

Боротьба у цьому поєдинку була лише у першій чверті. Скандинави пішли на початку 10-хвилинки у невеликий відрив, проте український колектив відставання відіграв і вийшов уперед. На першу перерву колективи пішли з перевагою Будівника в +5, яка далі тільки збільшувалася божевільними темпами.

На велику перерву команди пішли відпочивати за рахунку 40:22 на користь киян, а фінальна сирена зафіксувала розгром Норрчепінга 87:51.

Найкращим гравцем зустрічі став Кет Барбер, який набрав 18 очок, допустивши 5 втрат.

Баскетбол. Ліга чемпіонів. Кваліфікація

Норрчепінг - Будівельник - 51:87 (14:19, 8:21, 17:25, 12:22)

Будівельник: Барбер (18), Гудвін (12 + 6 підбирань), Близнюк (10 + 6 підбирань), Грант (2 + 5 підбирань), Бобров (1) - старт; Берханемескель (16), Маяускас (6), Крутоус (6 + 5 підбирань), Браун (5 + 7 підбирань), Тіртишник (5), Тихонов (4), Грицак (0).

У наступному раунді кваліфікації Будівельник зіграє проти німецького Бамберга. Матч відбудеться у п'ятницю, 23 вересня. Початок зустрічі - 20:00 за київським часом.