Роберт Валєєв наклав на себе руки в офісі компанії в Сімферополі перед відрядженням до Москви, де в нього мала відбутися зустріч з начальством.

В анексованому Криму знайшли мертвим голову представництва російської авіакомпанії Аерофлот. Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на прес-службу авіаперевізника у вівторок, 7 грудня.

"Для компанії це несподівана трагедія і велика втрата. Просимо поставитися з розумінням, що нині ми змушені утриматися від будь-яких коментарів - з етичних причин та на користь слідства. Для отримання інформації необхідно звертатися до правоохоронних органів", - заявили в Аерофлоті.

У свою чергу, джерела повідомляють, що тіло топ-менеджера Аерофлоту Роберта Валєєва знайшли ще 5 грудня. Слідство розглядає версію про самогубство.

За даними Telegram-каналу Mash, 56-річний Валєєв наклав на себе руки в офісі компанії в Сімферополі перед відрядженням до Москви, де в нього мала відбутися зустріч з начальством.

"Замкнувся в кабінеті і попросив розбудити його за годину. Більше так і не вийшов. Через дві години співробітники не змогли достукатися до Роберта, вибили двері і знайшли його повішеним. Чоловік залишив у куртці записку: у ній попрощався з сім'єю та звинуватив у своєму рішенні двох людей, які хотіли за його допомогою розділити бюджет Аерофлоту", - йдеться у повідомленні.