Сотні людей зібралися на акцію протесту на Майдані Незалежності у Києві, анонсовану напередодні низкою політичних й громадських організацій.

Близько 19:20 учасники заходу виконали гімн і заслухали громадських діячів з імпровізованої сцени. Присутня державна символіка та символіка політсил "Демократична сокира", "Національного корпусу" тощо.

 

Фото УНІАН, Дмитро Хилюк

Громадяни вимагають дочасних парламентських виборів, щоб сформувати іншу коаліцію, відставки президента й чинного глави ОП.

 

 

ОНОВЛЕНО. 20:50 

 

Як повідомляв кореспондент УНІАН, близько 16.30 поліція почала перекривати Хрещатик та прилеглі до нього вулиці для руху автомобілів.

Наразі рух закрито по Хрещатику на відрізку від Європейської площі до вулиці Богдана Хмельницького.

 

Фото УНІАН, Дмитро Хилюк

Перекрито також рух з боку вулиці Михайлівської – виїзд на Хрещатик, з боку вулиці Грушевського – виїзд на Хрещатик, з боку вулиці Городецького, Прорізної, також не можна потрапити автомобілем з вулиці Богдана Хмельницького на Хрещатик. Там також поперек дороги встановлено металеві паркани.

Фото УНІАН, Дмитро Хилюк

Поліцейські лише випускають машини з Хрещатику, які були припарковані на цій вулиці ще зранку.

Фото УНІАН, Дмитро Хилюк

ОНОВЛЕНО о 20:20. Кілька сотень правоохоронців наразі сконцентровано біля будівлі Офісу президента України.

Безпосередньо перед центральним входом до Офісу встановлено сітчастий металевий паркан, за яким знаходяться близько двох сотень правоохоронців у спецобладунках.

На в’їздах на вулицю Банкову з боку Лютеранської та Інститутської вулиць припарковані близько двох десятків поліцейських автівок та спецтранспорту.

Фото УНІАН, Дмитро Хилюк

ОНОВЛЕНО о 21:40. Учасники акції "Захисти Україну – зупини переворот" пройшли мирною ходою повз Офіс президента.

Дехто з мітингувальників кидав копійки під двері ОП, таким чином застерігаючи президента від капітуляції та здачі національних інтересів.

Хода пройшла мирно, без провокацій.

Потім через вулиці Лютеранську та Шовковичну учасники акції прийшли до Верховної Ради, а звідти планують повернутися на Майдан Незалежності, де завершать захід.

ОНОВЛЕНО о 22:20. Акція "Захисти Україну – зупини переворот" завершилася мітингом на вулиці Грушевського, біля стадіону імені Валерія Лобановського.

Організатори заявили, що учасники акції зберуться "наступної неділі". Після виконання державного гімну учасники акції почали розходитися.