У черевній порожнині дитини розмістили камеру, яка транслювала на монітор зображення в тривимірній проекції з 20-кратним збільшенням.

У Львові в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вперше в Україні провели унікальну операцію кишечника 13-річній дівчинці з допомогою робота Da Vichi. Про це повідомив директор лікарні Олег Самчук у Facebook.

Повідомляється, що 13-річна пацієнтка народилася з патологією кишечника. Проблему тричі намагалися усунути під час операцій, але складні хірургічні втручання лише погіршили стан. Дізнавшись про наявність робота Da Vinci в лікарні Львова, батьки дівчинки звернулися за допомогою.

"За допомогою Da Vinci наші фахівці зробили три проколи розміром по вісім міліметрів кожен. У черевній порожнині дитини розмістили камеру, яка транслювала на монітор зображення в тривимірній проекції з 20-кратним збільшенням. Це все одно що зазирнути всередину пацієнта, не розрізаючи його", - зазначив Самчук.

На ліквідацію спайок пішло майже три години. Дівчинку більше не турбують болі в животі, вона встає з ліжка і вже ходить по коридору.

 

 

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...