Усе своє життя китаянка вважала себе жінкою, хоча у неї не було ні матки, ані яєчників. При цьому лікарі знайшли в її генетиці Y-хромосому.

У Китаї дівчині у віці 25 років поставили нетиповий діагноз. Лікарі стверджують, що генетично вона чоловік. Про це пише Bajie You 11 березня.

Мешканка провінції Чжецзян на ім'я Пінпін вивихнула щиколотку і проходила медогляд в лікарні одного з місцевих університетів. Під час обстеження лікарі з'ясували, що у неї недорозвинені жіночі статеві органи - матка і яєчники не виявлені. При цьому чоловічих статевих органів у дівчини також не було.

Крім цього, медпрацівники виявили у Пінпін Y-хромосому, що доводить приналежність китаянки до третьої статі під назвою інтерсекс. Інтерсексуал - це людина з атиповими статевими ознаками, які не відповідають нормам сприйняття традиційного людського тіла.

Незважаючи на те, що у Пінпін ніколи не було менструації, вона все життя вважала себе представницею прекрасної статі, а торік навіть вийшла заміж. Досі вона так і не змогла завагітніти.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...