Уникаючи поліцейської гонитви, американка протаранила два автомобілі, а коли поліцейські її наздогнали біля МакДональдза, почала битися.

В американському штаті Массачусетс жінка викрала вантажівку, протаранила два авто, а під час гонитви вирішила зробити паузу і пообідати в МакДональдз, де її і затримали. Про курйозний випадок повідомляє видання abc-7.

Зазначається, що незвичайний інцидент стався в місті Вустер. Так, чоловік звернувся в службу порятунку через те, що невідома викрала його пікап. Місцеперебування Викрадачки встановили за GPS-навігатором, який встановлений в пікапі.

Після викрадення жінка, протаранивши один автомобіль, зуміла вислизнути від погоні. Далі американка вирішила перекусити і заїхала в МакДональдз. Викрадачка вже збиралася зробити замовлення, але тут під'їхали копи. Жінка знову спробувала сховатися і протаранила ще одну машину, але викрадена вантажівка застрягла в мульчі.

При затриманні 38-річна Джоанна Гарделла відмовлялася вийти з машини, а коли копи зуміли її витягти, вона почала битися. Тепер жінку звинувачують відразу в кількох злочинах.

Поделиться в соц. сетях: