Суд підтвердив факт булінгу, проте матір школяра не покарав, оскільки термін для накладання адміністративного стягнення закінчився ще у серпні.

Ліцеїст із села Вичівка Рівненської області труїв в Instagram одного з освітян. Він писав образливі коментарі на адресу вчителя. За булінг перед судом постала мати школяра. Це випливає з ухвали Зарічненського районного суду.

Конфліктна ситуація з учителем у хлопчика сталася ще у травні 2021 року. Суд кваліфікував його дії як психологічне насильство, "внаслідок чого могла бути або була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров'ю потерпілого".

Школяреві ще немає 14 років, тому відповідальність за його вчинки несуть батьки. Так, відповідачкою у суді була мати хлопчика, яка частково визнала провину.

Жінка розповіла, що того дня вчителька спізнилася на урок. Так як її не було хлопчик вирішив перекусити. У цей момент педагог зайшла до класу і нібито накричала на учня, а потім змусила позбутися їжі.

Після конфлікту хлопчик почав в Instagram писати образи на адресу вчительки та публікувати про неї відео. Уточнюється, що він попросив у педагога пробачення.

Суд підтвердив факт булінгу, проте не покарав матір школяра.

Матеріали справи надійшли до суду 9 листопада. А стягнення (у справах про булінг найчастіше йдеться про штраф 850 гривень та судовий збір 454 гривні) суддя може накласти не пізніше ніж через три місяці з дня скоєння правопорушення. Тобто термін накладення адміністративного стягнення закінчився ще серпні.

Поделиться в соц. сетях: