Мати померлого звернулася в поліцію. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "лікарська помилка".

З'явилися подробиці смерті 38-річного хірурга і військовослужбовця Олега Бенци з Тернополя, який помер рік тому. Щоб дізнатися правду, мати чоловіка домоглася проведення ексгумації його тіла. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

В результаті, з'ясувалося, що хірурга залікували до смерті, а потім, аби приховати сліди злочину, з його тіла вирізали органи.

Як розповіла мати померлого Анна Бенца, синові поставили діагноз Гострий панкреатит. Він прийшов у лікарню в п'ятницю, йому ставало все гірше. За її словами, чоловікові ввели протипоказаний препарат і в понеділок його не стало.

Відзначається, що заяву на відмову від розтину, з релігійних причин, написав двоюрідний брат, нібито на прохання матері. Однак мати вимагала розтину тіла, але їй відмовили.

Жінка звернулася в поліцію. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "лікарська помилка".

За словами керівника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола, за результатами проведення першої судово-медичної експертизи було встановлено окремі порушення у лікарів. А ексгумація тіла чоловіка показала, що не було кишечника, шлунка, підшлункової залози, селезінки, частини печінки. Саме ці органи вражає панкреатит.

Поліція веде розслідування.

 

 

Поделиться в соц. сетях: