Чоловік після спекотного трудового дня занурився у воду, у нього стався спазм судин, і він захлинувся.

У Дніпрі, в лікарні імені Мечникова лікарі врятували чоловіка, який провів під водою 20 хвилин. Про це в понеділок, 5 липня, повідомив головлікар лікарні Мечникова Сергій Риженко в Facebook.

"Володимира за добу було врятовано двічі. Після важкого, жаркого трудового дня він з розгону занурився в прохолодну воду. Спазм судин, тимчасова втрата координації - захлинувся і виявився на дні водойми. Там провів понад 20 хвилин", - написав Риженко.

Перехожі побачили, що у воді знаходиться людина. Його витягли з води, після чого небайдужі люди, серед яких був медик, почали робити йому штучне дихання.

Далі він був доставлений в реанімацію лікарні Мечникова.

"Сіро-синє тіло без ознак життя доставили в реанімацію Мечникова. Утоплення, гемоліз, кома II. П'ять діб на ШВЛ. Набряк легень, набряк головного мозку", - описав стан пацієнта медик.

За словами Риженка, чоловік провів п'ять днів на апараті штучної вентиляції легенів.

"Лікарі боролися за його життя і врешті-решт "витягли" чоловіка", - написав головний лікар.

Зараз же, написав головлікар, пацієнт "бігає і переживає за роботу, абсолютно не думаючи про те, що життя йому подароване вдруге".

"Лікарі-реаніматологи Мечникова і той медик, який надавав першу допомогу, сподівалися і вірили, і в цій сутичці зі смертю перемогли. Як правило, такі не виживають", - підкреслив головлікар.

Раніше  у горах Грузії загинув український альпініст Анатолій Мрачковський

 

Поделиться в соц. сетях: