Семеро пасажирів, які вижили в жахливій аварії з фурою та маршруткою, перебувають у лікарні. Один з постраждалих у вкрай важкому стані.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Серед тих, що вижили водій вантажівки, якого поки й підозрюють у заподіянні аварії. Загиблих в аварії впізнавали до глибокої ночі.

Особу одного з постраждалих довго не могли встановити. Родичі загиблих приходили в лікарню в надії, що ця людина їх родич.

Крім того, в число загиблих потрапив Андрій Тараненко, але він живий та не травмований. При цьому в лікарні перебуває його дружина. Вона повинна була терміново їхати до лікаря-онколога, але чоловік хоч й записався на цей рейс, але на нього не потрапив. Так вийшло, що захворів їх четвертий та найменший син, тому чоловік залишився вдома. Його записали до загиблих, тому що у дружини був його паспорт.

У лікарні перебуває 16-річний підліток з важкими переломами. При цьому в обласній лікарні перебуває чоловік з важкою черепно-мозковою травмою. Крім того, ще п'ятеро перебувають у лікарні №2, з них четверо вже прийшли до тями.

"Ще важко говорити щодо прогнозів. Ми сподіваємося, що все буде добре", - зазначив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

За його словами, щодо п'ятого потерпілого зараз складно щось говорити.

Тіла почали видавати родичам сьогодні вдень, щоб ті могли попрощатися. Серед загиблих вчителька гімназії в Борзні Ніна Михайлівна та її донька Юля - студентка третього курсу Політехнічного університету. Всього з цього населеного пункту загинули шестеро людей.

У цій же школі навчається дочка загиблого водія Олександра. Його вже поховали.

Поделиться в соц. сетях: