На Київщині знайшли рештки 23-річної дівчини з Закарпаття, про зникнення якої її мати повідомила 30 листопада. Мешканка Ужгорода поїхала зі своєю маленької дитиною до друзів, після чого її вбили.

Тіло дівчини пошматували, завернули у килим та спалили, про це повідомили у прес-службі поліції Закарпатської області.

Про зникнення мешканки Закарпаття у поліцію повідомила її мати. Вона розповіла правоохоронцям, що її 23-річна донька вже понад 10 днів не виходить на зв'язок та залишила без нагляду свою маленьку дитину. 

Правоохоронці встановили, що 20 листопада дівчина разом зі своїм 2-річним сином потягом приїхала до столиці, а потім вони перебували у гостях, які живуть під Києвом. Поліція вирушила до оселі 25-річного чоловіка, у якого гостювала дівчина, там провели обшук.

Під час слідчих дій чоловік, як повідомили правоохоронці, помітно нервував. Він назвав себе чужим ім'ям та показав поліції фейковий паспорт. У квартирі чоловіка копи знайшли документи дівчини, яка зникла. Також поліція виявила рештки тіла, які можуть належати зниклій.

Правоохоронці встановили, що дівчина та її дитина дійсно перебували в гостях у квартирі чоловіка, де проводився обшук. Разом з ними була ще одна жінка, їхня знайома. В ніч на 2 листопада компанія вживала наркотики. Проте як загинула дівчина з Закарпаття - власник квартири не розповів.

Поделиться в соц. сетях: