Медики, які прибули на місце НП, реанімували потерпілого протягом години, але це не принесло результату.

У Київській області, в Бучі, після вакцинації проти коронавірусу помер 19-річний студент приватного навчального закладу "Український гуманітарний інститут", Володимир Сало. Про це в неділю, 19 вересня, йдеться на офіційному сайті навчального закладу.

В інституті повідомили, що молодий чоловік 13 вересня о 14.30 вакцинувався від коронавірусу. Після цього його стані погіршився.

"До вечора відчував себе добре, о 18.30 вечеряв в студентській їдальні, потім пішов у кафе-бар, де грав в настільні ігри. Пізніше піднялася температура, в 20.15 почалися судоми. У 20.35 зник пульс і дихання. Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20.45. Лікарі реанімували Вову годину", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що хлопець навчався на третьому курсі за спеціальністю "філологія". Він був з багатодітної сім'ї з с. Добросин Львівської області. Про хлопця в навчальному закладі відгукуються тільки позитивно.

"Протягом всього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною. Володимир був дуже добрим і чуйним. Кілька разів він, з бажання врятувати чиєсь життя, здавав донорську кров. Допомагав як волонтер на Святі подяки в Києві 12 вересня", - йдеться в повідомленні.

У попередній довідці про причину смерті вказана "Серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність".

Остаточний висновок про причини смерті буде відомо після проведення судово-медичної експертизи.

Поделиться в соц. сетях: