Селянка вирішила, що готується збройний напад. Вона прихопила речі, продукти і сховалася в 20-метровому колодязі.

 
Мешканка села Вознесенське Золотоніського району Черкаської області після телевізійного випуску новин сховалася в колодязі. Там вона провела більше доби, пише місцеве видання Золотоноша City.
 
Прибулі рятувальники виявили 62-річну жінку в 20-метровому колодязі живою та при свідомості. Була викликана карета швидкої допомоги.
 
З'ясувалося, що жінка подивилася випуск новин по телевізору і вирішила, що готується військовий напад, тому вирішила сховатися в колодязі. Селянка взяла з собою речі, подушку, продукти.
 
Рятувальники дістали пенсіонерку і передали її медикам. Лікарі діагностували у потерпілої перелом лівого стегна і правої гомілки. Жінку госпіталізували.
 
Нагадаємо, в парку Києва перехожий впав у колодязь, глибиною 20 метрів. Чоловік впав у колодязь під час прогулянки. Він отримав травми і самостійно вибратися з нього вже не зміг.
 
Як повідомлялося раніше, в Одеській області чоловік кинув тещу брата в колодязь. Прибулі на місце НП правоохоронці витягли з колодязя 53-річну жінку, яка була вже мертва.

Поделиться в соц. сетях: