Тепер для перетину турецького кордону туристам необхідно пред'явити негативний результат ПЛР-тесту.

 
Туреччина змінила умови в'їзду в країну для всіх іноземних громадян, вони почнуть діяти з 4 червня 2021 року. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.
 
Відзначається, що тепер для перетину турецького кордону туристам необхідно пред'явити негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше, ніж за 72 години до перетину кордону. Або швидкого тесту на антиген, зробленого протягом останніх 48 годин.
 
Подання ПЛР-тесту і дотримання карантину не потрібно, якщо пасажир, який прямує в Туреччину, пред'явить документ, виданий офіційними органами відповідної країни, що свідчить про те, що він був щеплений, принаймні, за 14 днів до прибуття в Туреччину, або що він вилікувався від хвороби за останні 6 місяців.
 
"Скасування необхідності ПЛР-тесту, яка була введена з 15 травня 2021 року для осіб, які прибувають до Туреччини наземним, повітряним або морським шляхом з Гонконгу, Китаю, Тайваню, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембург, України та Естонії, тимчасово призупиняється і діятиме до 3 червня включно", - йдеться в повідомленні.
 
Як повідомлялося раніше, влада Туреччини повернула вимогу про необ

Поделиться в соц. сетях: