МОЗ Кіпру переглянув епідситуацію у світі, готуючись до відкриття кордонів для представників деяких країн з 1 березня. Україна опинилася в сірій зоні, повідомляє УНН.

МОЗ країни склав кольорову класифікацію країн. Найменша кількість держав потрапила в зеленою групу (Австралія, Ісландія, Нова Зеландія, Саудівська Аравія, Сінгапур). Всім тим, хто в'їжджає з цих країн, потрібно буде пройти тест після прильоту на Кіпр. Тести для них будуть безкоштовними, а з 1 квітня обмежень не буде зовсім.

Далі йде помаранчева група - ті, хто в'їжджає з цих країн, пред'являють негативний результат тесту, якому не більше 72 годин (у цю групу увійшли Данія, Китай, Таїланд, Фінляндія, Південна Корея, Норвегія).

Червона група - туристи, які в'їжджають з цих країн, пред'являють негативний результат тесту, якому не більше 72 годин, проходять повторний тест за свій рахунок після прильоту на Кіпр і залишаються на самоізоляції до отримання результату (Австрія, Бельгія, Іспанія, Італія, Польща та інші країни).

Класифікація відрізняється від первинних припущень, і так як вона надзвичайно динамічна, то може змінюватися в будь-який час.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...