Термін 10-денного карантину в Польщі скоротять за наявності негативного результату тесту на коронавірус, який має бути зробленим не раніше 7-денного періоду з моменту в'їзду.

Польща з 9 вересня відкрила свої кордони для українських туристів. Але для в'їзду потрібно дотримуватися певних умов. Про це повідомив на брифінгу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Він відзначив, що термін 10-денного карантину в Польщі буде скорочено за наявності негативного результату тесту на коронавірус, який має бути зробленим не раніше 7-денного періоду з моменту в'їзду на територію Польщі. Завершенням карантину вважатимуть наявність у телеінформаційній системі запису про негативний результат тесту.

Від карантину звільняються вакциновані від COVID-19 (за наявності англомовного / польськомовного документального підтвердження повного курсу вакцинації вакциною, яка є зареєстрованою в ЄС - Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson & Jonson); особи, що перехворіли на COVID-19 (за наявності документального підтвердження); водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, студенти, дипломати, медики, журналісти й інші категорії.

Поделиться в соц. сетях: