В Ізраїль закордонним туристам можна буде в'їжджати з 1 листопада. Однак необхідно пройти курс імунізації проти COVID-19.

В Ізраїлі з 1 листопада відкриваються кордони для іноземних туристів. Для в'їзду в країну потрібно бути щепленим або перенести коронавірусну інфекцію, пише Newsru.co.il.

Так, в Ізраїль зможуть в'їжджати мандрівники з-за кордону:

  • Щеплені двома дозами вакцини Pfizer не більше півроку тому (якщо після отримання другої дози вакцини пройшло не менше семи днів до в'їзду в Ізраїль і не більше 180 до виїзду з Ізраїлю).
  • Щеплені двома дозами вакцин Moderna, AstraZeneca, Sinovac-CoronaVac "не більше півроку тому (якщо після отримання другої дози вакцини пройшло не менше 14 днів до в'їзду в Ізраїль і не більше 180 до виїзду з Ізраїлю).
  • Щеплені однією дозою вакцини Johnson & Johnson (якщо після отримання дози вакцини пройшло не менше 14 днів до в'їзду в Ізраїль і не більше 180 до виїзду з Ізраїлю).
  • Щеплені бустерною дозою перерахованих вакцин (якщо після отримання дози вакцини пройшло не менше 14 днів до в'їзду в Ізраїль).
  • Які перехворіли і отримали не менше однієї дози вакцини, визнану ВООЗ.
  • Які перехворіли менше півроку тому - тобто ті, хто зможе пред'явити позитивний результат тесту NAAT (молекулярний тест, наприклад, ПЦР), після якого пройшло більше 11 днів до в'їзду в Ізраїль і не більше 180 днів до виїзду з Ізраїлю.

 

Що стосується громадян, щеплених російською вакциною Супутник V, то прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет заявив, що йому потрібно ще кілька днів, щоб обміркувати питання з визнанням цього препарату, оскільки в Росії погіршилася епідеміологічна ситуація.

Також в Ізраїль не зможуть в'їжджати туристи з країн, де поширений субваріант штаму Дельта AY4.2

Тим часом в Ізраїлі виявлено новий варіант COVID-19. На думку вчених, нова мутація може бути до 15% заразніша за вихідний "уханьський" варіант коронавірусу.

До цього повідомлялося, що в Ізраїлі третя доза стала обов'язковою для завершення COVID-вакцинації. Тим, хто не отримав бустерної дози, забороняється перебувати в закритих приміщеннях.

Поделиться в соц. сетях: