Перша партія вакцини від COVID-19 - виробництва Oxford/AstraZeneca - очікується в Україні вранці у вівторок, 23 лютого.

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко журналістам під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Інфраструктура”, передає кореспондент УНН.

“Вакцина уже на шляху. Вона вранці (у вівторок — ред.), я сподіваюсь, уже буде в Україні. Вона уже в літаку, там є деякий шлях цього літака. На жаль, перша партія летить не напряму до України — там є деякі логістичні проблеми... Наступні літаки, МОЗ відпрацьовує з логістами, як швидко вони будуть доставляти. Адже фактично, я думаю, Україна кожного тижня, кожні 10 днів буде отримувати нову партію цієї вакцини”, — сказав Тимошенко.

Зі слів заступника керівника ОПУ, вакцини в межах глобальної ініціативи COVAX, зокрема виробника Pfizer, які мали прибути наприкінці лютого, тепер очікуються в Україні на початку березня.

Що було раніше

Вчора, 21 лютого міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що до України їдуть 500 000 доз вакцини AstraZeneca від COVID-19. Так, Степанов 19 лютого вилетів на переговори щодо вакцин до Інституту сироватки Індії.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...