Найвразливішою категорією хворіючих на коронавірус є люди категорії 60+, тож владі необхідно посилювати інформаційну кампанію та заохочувати їх вакцинуватися. Про це в ефірі телеканалу “НАШ” заявив колишній міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає УНН.

“Комунікаційна кампанія мала б дійти до кожної людини, особливо до найуразливішої категорії 60+. Людям треба дати відповіді на запитання, які в них є... Якщо ми в якості преференції будемо казати, що всі вакциновані зможуть піти у ресторан, або поїхати за кордон, вибачте будь-ласка, у нас бабусі не їздять за кордон, та не ходять по ресторанах. Вони рахують копійки, як прожити від пенсії до пенсії”, — заявив Степанов.

За словами колишнього очільника МОЗ, для літніх людей умови та стимул вакцинації від коронавірусу не є у пріоритеті, оскільки покоління цих людей має фінансові проблеми, зокрема, із пенсійним забезпеченням. Степнов зазначив, що влада мала б почати надавати грошову винагороду як стимул вакцинації від коронавірусу.

“Я пропонував: чому ми не можемо всім пенсіонерам, які вакцинувалися та будуть вакцинуватися, дати 1 тисячу гривень за цю вакцинацію. Ви витратите 12 млрд гривень, але ви витратите ці кошти абсолютно на добру справу”, — додав Степанов.

Поделиться в соц. сетях: