Українська влада домагається розширення фінансової допомоги США Україні до мільярда доларів щорічно.

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба веде переговори з адміністрацією США про збільшення фінансової допомоги Києву до мільярда доларів. Про це в середу, 22 вересня, повідомила прес-служба МЗС.

"Я вже почав діалог з Конгресом і Адміністрацією США про те, що рівень фінансової підтримки України з боку Сполучених Штатів повинен досягти позначки в 1 мільярд доларів США на рік, і це повинно статися в найближчі роки. Для цього є всі політичні і оборонні передумови", - зазначив міністр.

Оскільки, додав Кулеба, значну частину цієї суми планують направити на сектор безпеки, в Конгресі США вже є багато сил, які підтримують таку ініціативу.

"Клуб держав, які отримують від США мільярд і більше доларів допомоги на рік - це "клуб обраних". Це краще від будь-яких загальних статусів, тому що це реальна практична допомога, і ми працюємо над її залученням", - наголосив дипломат.

Крім того, глава МЗС повідомив, що питання зміцнення протиракетної і протиповітряної оборони України належать до найбільш пріоритетних в діалозі Києва і Вашингтона.

Поделиться в соц. сетях: