У восьми областях частково у громадах освітній процес розпочався, а частково продовжено канікули.

У 13 областях України у понеділок, 14 березня, відновився освітній процес, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

 

"За інформацією департаментів освіти та науки військових адміністрацій, навчання стартувало у 13 областях. Форма освітнього процесу залежить від ситуації безпеки у кожному регіоні, територіальної громади окремо та обов'язково узгоджена з військовою адміністрацією", - написав він у телеграм.

Зазначається, що у 8 областях частково у громадах освітній процес розпочався, а частково продовжено канікули. У чотирьох областях, де ситуація безпеки не дозволяє, навчання призупинено.

"Нагадаю, що для дистанційного навчання претенденти на освіту та вчителі можуть використовувати національну електронну платформу Всеукраїнська школа онлайн, на якій розміщені уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів, і вона постійно доступна", - додав Шкарлет.

Крім того, Міносвіти спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн-розклад.

Також сьогодні стартував освітній проект Навчання без кордонів - спільний проект Міносвіти, Мінкультури та низки українських телеканалів. Проект передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв'язку та доступу до інтернету.

Поделиться в соц. сетях: