Варіант затяжного конфлікту з Росією можливий лише у разі підписання з мирного договору з агресором, про який, ймовірно, ведуться переговори в Стамбулі.

Таку думку висловив воєнний експерт Олег Жданов, пише "Сьогодні".

"У такому випадку замість "Мінська-3" ми отримаємо "Стамбул-1". Це буде заморожений конфлікт, який періодично буде виходити в гарячу фазу, але кожна наступна фаза буде гірше попередньої. Тому тут існує небезпека, щоб не увійти в рутину переговорів, а полем бою вирішити питання – хто кого, і тоді сідати за стіл переговорів. Інакше це буде нескінченно. Війна не може бути закінчена ніяким чином, крім капітуляції або перемоги. Третього варіанту ще ніхто не придумав. Будь-яке перемир'я стає новою війною", - говорить він.

Експерт також спрогнозував, скільки може тривати новий наступ РФ на Донбасі, який почався сьогодні. За словами Жданова, активні бої можуть йти до двох тижнів.

"Судячи з тієї кількості військ, які зібрала РФ, на більше їх не вистачить. Резерву немає. Якщо ми змогли вистояти першу хвилю, то тут буде набагато слабкіше, тут вполовину менше угруповання. Їх наступальна операція триватиме 7-10 днів. До кінця квітня будемо розуміти що і як", - зазначив він.

Раніше сьогодні в Генштабі ЗСУ попередили, що Росія може вдарити авіацією по своїх цивільних об'єктах поблизу кордонів з Україною.

Поделиться в соц. сетях: