Фракція "Голос" під час засідання підтримала звільнення з посади голови Ярослава Железняка, зазначає представниця політсили Ольга Стефанишина. Желензняк, у свою чергу, здивувався і попросив "заяви колег не сприймати як такі, що відповідають дійсності", передає УНН.

Що каже Стефанишина?

“... на засіданні політична фракція Голос проголосувала за звільнення з посади керівника фракції Ярослава Железняка.
За таке рішення проголосували 11 народних депутатів, або більшість членів фракції у Верховній Раді. Справедливість”, — написала Стефанишина на своїй сторінці у Facebook.

Що каже Железняк?

За словами Железняка, він подивом дізнався, що колеги з так званої “Справедливості” щось там собі вигадали та заявляють про кадрові зміни у фракції “Голос”.

"Нагадаю, що згідно положення про фракцію “Голос” таке рішення приймається 14 голосами. Навіть якщо б таке рішення було (але ні). Погано, що ніхто Регламент та Положення про фракцію так і не прочитав)

Тому заяви колег прошу не сприймати як такі, що відповідають дійсності)", - написав він у Telegram-каналі.

Що відбувається з "Голосом"?

У червні фракція "Голос" у Раді офіційно розкололась. Половина парламентської фракції “Голос” вирішила створити окреме об’єднання “Справедливість” та висловила недовіру керівництву фракції.

У березні десять депутатів від “Голосу” підписали заяву про переобрання керівництва партії через узурпацію влади.

Як розповів УНН народний депутат, член фракції “Голос” Ярослав Юрчишин, десять депутатів фракції “Голос” можуть покинути партію через узурпацію влади керівництвом у вигляді Кіри Рудик, та призначення “контрольованих” людей на посади.

7 червня шоумен, громадський та політичний діяч Сергій Притула оголосив, що виходить з партії “Голос”.

Притула у цьому контексті зауважив, що відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на “зашкварні” голосування своїх депутатів на будь-якому рівні означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки.

Поделиться в соц. сетях: