Політична рада партії “Голос” ввечері 16 червня розгляне заяву частини фракції “Голос” у Верховній Раді, які висловили недовіру керівництву фракції, та дасть їй оцінку.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій партією, передає УНН.

“Ми глибоко переконані, що всі питання внутрішнього партійного життя будь-якої партії, в тому числі партії „Голос“, мають вирішуватись відповідно до правил та процедур партії. Для цього існують органи управління, такі як з’їзд та Політична рада. Сьогодні Політична рада партії „Голос“ розгляне заяву частини фракції „Голос“ у Верховній Раді та дасть їй оцінку”, — йдеться в заяві.

Раніше сьогодні член фракції Андрій Осадчук заявив журналістам, що виключити 10 народних обранців, які сьогодні оголосили “демарш”, скоріш за все не вдасться.

“Зараз така ситуація з нашою фракцією у Верховній Раді, що напевно неможливо виключити когось із фракції, тому що для виключення з фракції будь-якого члена потрібна кваліфікована більшість членів фракції. Математично ви розумієте, що це неможливо. Але, заява наших колег звичайно буде розглядатись політичною радою партії „Голос“, якщо я не помиляюсь, уже скликано засідання на сьогоднішній вечір”, — повідомив він.

Половина парламентської фракції “Голос” сьогодні у парламенті оголосила, що вирішила створити окреме об’єднання “Справедливість” та висловила недовіру керівництву фракції.

У березні десять депутатів від “Голосу” підписали заяву про переобрання керівництва партії через узурпацію влади.

Як розповів УНН народний депутат, член фракції “Голос” Ярослав Юрчишин, десять депутатів фракції “Голос” можуть покинути партію через узурпацію влади керівництвом у вигляді Кіри Рудик, та призначення “контрольованих” людей на посади.

7 червня шоумен, громадський та політичний діяч Сергій Притула оголосив, що виходить з партії “Голос”.

Притула у цьому контексті зауважив, що відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на “зашкварні” голосування своїх депутатів на будь-якому рівні означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки

Поделиться в соц. сетях: