Він заявив, що став офіційним власником каналу, щоб не дати Зеленському його закрити.

П'ятий президент України Петро Порошенко став офіційним власником телеканалу Прямий, купивши його у колишнього глави КМДА Володимира Макеєнка. Про це Порошенко заявив у четвер, 18 лютого, в ефірі телеканалу Прямий.

За словами Порошенка, він має інформацію, що завтра, 19 лютого на засіданні РНБО планують закрити канал Прямий, а якщо його власником буде він, це зробити буде складніше.

"Я маю можливість вам повідомити. Вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільні зусилля щодо захисту телеканалу ("Прямий," - ред.). Сказав, що єдина його вина в тому, що він кілька років докладав зусиль для того, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли б піти на благодійність, на інші проекти, в тому числі - це мільйони і мільйони, аби покрити борги каналу.

Кілька годин тому в держреєстрі змінився кінцевий бенефіціарний власник телеканалу Прямий. Ним є Прайм Ессетс Кепітал, структура, яка на 100% належить Петру Порошенку.

 

 

 

Нагадаємо, кількома тижнями раніше Зеленський ввів санкції відносно народного депутата Тараса Козака, а також на низку належних йому телеканалів терміном на п'ять років.

Поделиться в соц. сетях: