У партії Європейська солідарність заперечують інформацію міжнародних дослідників корупції.
 

П'ятий президент України Петро Порошенко контролював не менше шести офшорних компаній, через які купував дорогі предмети інтер'єру та твори мистецтва. Про це йдеться в доповіді міжнародного Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).
 
Опублікований матеріал грунтується на документах, які потрапили в мережу в 2019 році. Розслідувачі заявляють, що на початку попереднього десятиліття Порошенко отримав контроль над шістьма офшорними компаніями за допомогою свого помічника Сергія Зайцева і австрійського банку Raiffeisen.
 
Ще 11 офшорних компаній мали зв'язки з бізнес-імперією Порошенка, виявили дослідники корупції. З їх допомогою купувалися твори мистецтва і дорогі меблі.
 
"Raiffeisen ідентифікував Зайцева як бенефіціарного власника більшості з цих компаній і він підписав корпоративні документи для інших, навіть якщо вони керували десятками мільйонів доларів для Порошенка до і під час його президентства, відповідно до листів і документів, отриманих OCCRP", - сказано в матеріалі.
 
У партії Європейська солідарність сказали УП, що Порошенко не є бенефіціаром, не контролював і не контролює жоден з офшорів, володіння якими йому приписують автори розслідування.
 
Адвокати Порошенка вивчають публікацію на предмет юридичного захисту свого клієнта і вибору належної юрисдикції для позову про новий фейк, заявили в партії.

Поделиться в соц. сетях: