Представник ОП сказав, що точно знає кількість загиблих українських військових, але до кінця війни це розголошувати заборонено.
 

Україна під час війни з Росією понесла чималі втрати серед військовослужбовців, але точна цифра не розкриватиметься до кінця війни. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю ВВС Україна.
 
Він також пояснив, чому Україна майже не називає втрати особового складу у війні проти Росії.
 
"Цифри, звичайно, є. Я їх знаю з точністю майже до людини, але не назву. До кінця війни… Бо жодна армія світу не називає своїх втрат під час війни. Це просто заборонено. Це державна таємниця, по-перше. А по-друге, це може допомогти противнику оцінити ефективність його дій", - наголосив Арестович.
 
При цьому, за його словами, називаючи свої втрати, російська сторона обманює.
 
"Так вони ж брешуть, у 10 разів занижуючи ці цифри. Брехати і ми можемо. Ми лише першого дня сказали кількість жертв після авіанальотів. Слід повідомити, що перші загиблі вже є, - 46 людей загинули. А далі - це військова таємниця. Це просто самогубство - розкривати такі дані під час війни. Після війни ми видамо ці дані щодо кожної людини - це Україна, тут не можна нічого приховати, навіть якби ми хотіли це зробити", - наголосив Арестович.
 
Він визнав, що Україна зазнає втрат, і вони немалі, хоч і "набагато менші, ніж у росіян".
 
Нагадаємо, на 29 березня РФ втратила в Україні 17 200 солдатів, а також майже 600 танків, 129 вертольотів та 127 літаків.

Поделиться в соц. сетях: