Компанія ArcelorMittal починає програму Сталевий мільярд, яка передбачає інвестиції в обсязі майже один мільярд доларів в екомодернізацію виробництва сталі в Кривому Розі.
 

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з головою ради директорів компанії ArcelorMittal Лакшмі Мітталом, який починає програму, що передбачає мільярдні інвестиції в країну. Про це в середу, 14 квітня, повідомляє прес-служба Офісу Президента.
 
Відзначається, що компанія як найбільший іноземний інвестор в Україні й один з найбільших виробників сталі у світі почне в країні інвестпрограму Сталевий мільярд, який передбачає інвестиції в обсязі майже один мільярд доларів в екомодернізацію виробництва сталі в Кривому Розі.
 
Зі свого боку Зеленський пообіцяв всебічну підтримку.
 
Також сторони обговорили розвиток "зеленої" металургії і збільшення інвестицій в Україну, з урахуванням екологічних характеристик відповідно до світових стандартів.
 
Президент наголосив на необхідності впровадження новітніх сталеплавильних технологій, які знизять негативний вплив промисловості на довкілля.
 
"Президент наголосив на необхідності якнайшвидшого завершення модернізації коксохімічного, агломераційного і доменного виробництва, які є найбільшими забруднювачами. Компанія підтвердила готовність завершення цієї програми до кінця 2023 року", - ідеться в повідомленні.
 
У зустрічі також взяли участь перший помічник Президента Сергій Шефір, заступники керівника Офісу глави держави Ігор Жовква і Юлія Свириденко, директор АТ Геліос Ростислав Шурма, генеральний директор ArcelorMittal СНД Віджай Гоял, генеральний директор ВАТ ArcelorMittal Кривий Ріг Мауро Лонгобарді.

Поделиться в соц. сетях:

‡агрузка...