Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Німеччини. У нього заплановані зустрічі з президентом Франком-Вальтером Штайнмайером і канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Під час робочого візиту до Німеччини президент України Володимир Зеленський зустрівся з кандидатом у канцлери ФРН від правлячого в країні Християнсько-демократичного союзу Арміном Лашетом. Про це в неділю, 11 липня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Серед тем, які обговорили політики: вступ України в ЄС і ситуація на Донбасі.

Зеленський підкреслив, що Німеччина є важливим партнером України і висловив сподівання, що федеральний уряд продовжить політику підтримки нашої країни.

"Для України важливо, щоб наступний Федеральний уряд продовжив політику підтримки України в питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності, сприяв єдності ЄС з питань європейської інтеграції та членства України в НАТО", - зазначив він.

Зеленський додав, що понад 60% українців підтримують вступ України в ЄС.

Також глава держави розповів про ситуацію на Донбасі, зокрема в контексті концентрації російських військ і озброєння уздовж українського державного кордону. Також було наголошено на важливості активізації переговорного процесу для досягнення миру на Донбасі в рамках Нормандського формату і Мінського процесу.

Поделиться в соц. сетях: